Додому
COUNCIL
"...І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь..." – Т. Шевченко

Перший онлайн-семінар Шкільної Ради США

Шкільна Рада, яка є централею шкіл українознавства в США, провела перший освітній онлайн-семінар "Використання мистецтва і ремесла у дистанційному навчанні учнів молодших класів", який відбувся в режимі Zoom-відеоконференції в неділю, 22 листопада 2020 р.

Господиня семінару, п. Оля Михалюк поділилася власним досвідом навчання учнів з використанням різноманітних підходів, включно з мистецтвом і ремеслом, для покращення ефективності дистанційного навчання молодших школярів. Учасники семінару мали можливість поставити запитання чи висловити свої пропозиції щодо тематики семінару.

Оля Михайлюк - учителька з багатолітнім досвідом успішного навчання молодших школярів у Нашій Рідній Школі (м. Філадельфія, штат Пенсильванія), активний учасник щорічних освітніх конференцій Шкільної Ради і член управи Шкільної Ради (з 2019 р.).