Ярослава Данищук
(1961-2021)

Jaroslava Danyschuk

Управа Шкільної Ради при УККА з глибоким сумом повідомляє, що 15 червня 2021 року, після тривалої хвороби зупинилося серце життєрадісної людини, активної діячки українського шкільництва в США, нашої колеги і приятельки Ярослави Данищук, члена Управи Шкільної Ради і директорки Школи українознавства в Савт-Бавнд-Бруці, Нью-Джерзі. Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця.

Віддати останню шану пані Славі можна під час панахиди, яка відбудеться 18 червня 2021 року від 6 до 8-ї години вечора в Похоронному домі Литвин і Литвин (Union Funeral Home - Lytwyn & Lytwyn, 1600 Stuyvesant Avenue, Union, NJ 07083).

Похорон відбудеться o 12 год. дня 19 червня 2021 року з Церкви-пам'ятника св. Андрія Первозванного у Савт-Бавнд-Бруці, Нью-Джерзі (280 Main St., South Bound Brook, NJ 08880).

Також запрошуємо взяти участь у добровільній збірці коштів в пам'ять Ярослави Данищук для її чоловіка Любомира і сина Маркіяна, які потребують коштів для покриття медичних рахунків і похоронних витрат - https://gofund.me/527f9242.

Сумуємо з приводу передчасної смерті пані Слави і висловлюємо щире співчуття рідним і близьким покійної. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Вічная і світлая пам'ять!

Управа Шкільної Ради

Перший онлайн-семінар Шкільної Ради США

Шкільна Рада, яка є централею шкіл українознавства в США, провела перший освітній онлайн-семінар "Використання мистецтва і ремесла у дистанційному навчанні учнів молодших класів", який відбувся в режимі Zoom-відеоконференції в неділю, 22 листопада 2020 р.

Господиня семінару, п. Оля Михалюк поділилася власним досвідом навчання учнів з використанням різноманітних підходів, включно з мистецтвом і ремеслом, для покращення ефективності дистанційного навчання молодших школярів. Учасники семінару мали можливість поставити запитання чи висловити свої пропозиції щодо тематики семінару.

Оля Михайлюк - учителька з багатолітнім досвідом успішного навчання молодших школярів у Нашій Рідній Школі (м. Філадельфія, штат Пенсильванія), активний учасник щорічних освітніх конференцій Шкільної Ради і член управи Шкільної Ради (з 2019 р.).